ukr   rus  
ֳ

 Відпочинок у Карпатах – дивовижна атмосфера насалоди: кришталево чисте гірське повітря, споглядання велечі та могутності гірських масивів, мелодійне поєднання співу птахів та «голосу» гір... І це все з можливістю активно та весело відпочити у Буковелі.

 Ласкаво запрошуємо Вас відвідати «Карпатські котеджі», що розташовані в мальовничому куточку Карпат – с.Поляниця в 5 км від відомого розважально-туристичного комплексу «БУКОВЕЛЬ».

 Наші карпатські котеджі побудовані повністю із дерева, що забезпечує хороше збереження тепла, підтримування в оптимальному режимі вологості, відбувається природня вентиляція та обмін повітря. Смолисті компоненти, в тому числі живиця, які виділяє брус із смереки – позитивно впливають на людський організм – покращуючи тонус, сон, мають антиалергічні та бактерицидні властивості та ніжно насичують внутрішній простір котеджів ароматами хвойного лісу.

 Кожен карпатський котедж може прийняти компанію до 8 чоловік. Є велика, затишна вітальня на першому поверсі, де вечорами після активного відпочинку можна усім разом розслабитися біля вогнищу каміну. Також Ви можете приємно провести час та приготувати шашлик на мангалі в альтанці у дворі котеджу.

Також по сусідству можна замовити баню, смачну домашню їжу. В найблищого магазині (200м) можна придбати усе необхідне. Сезон 2012-2013 – це перший сезон відкриття «Карпатські котеджі», що дає Вам можливість насолодитися відпочинком у нових затишних будиночках.